Zielarnia Primum-sklep zielarsko medyczny
Twój koszyk »
zamknij

Mir-lek- Pokrzywa indyjska (forskolina)-60 kapsułek

Dostępny od ręki

Numer katalogowy: 77

Wymiar: 60 kapsułek

Producent: Mir-lek

Cena:

35.90

Dodaj do schowka

Opis produktu

Forskolina – zwana pokrzywą indyjską to roślina rosnąca na terenach Azji Południowo-Wschodniej. Korzeń pokrzywy indyjskiej jest źródłem aktywnych biologicznie związków diterpenowych, takich jak np. forskolina.

Przyjmowanie forskoliny zapewnia szereg korzyści. Pobudza czynności gruczołu tarczycowego. Polepsza krążenie wieńcowe krwi, przez co mięsień sercowy staje się lepiej ukrwiony . Forskolina wzmaga syntezę testosteronu oraz adrenokortykotropiny.  Jest również wykorzystywana w terapii takich chorób jak dychawica oskrzelowa, rumienie, egzema , przewlekłe alergie, łuszczyca. Uważa się, że roślina ta hamuje transformację nowotworową i przerzuty nowotworów. Po wprowadzeniu jej do guzów nowotworowych hamowała ich wzrost. Działa też przeciwdepresyjnie.

Ekstrakt z pokrzywy indyjskiej stanowi również składnik suplementów diety na odchudzanie. Szybką i w pełni bezpieczną utratę wagi umożliwia znajdująca się w niej forskolina, która hamuje łaknienie, skutecznie redukuje ilość tłuszczu w organizmie, a przy tym zapewnia optymalną ilość energii. Dzięki temu trójpoziomowemu działaniu proces odchudzania przebiega wyjątkowo skutecznie i bezproblemowo. Po podaniu forskoliny nasileniu ulega lipoliza, czyli rozkład tłuszczu w tkance tłuszczowej, zahamowana jest synteza lipidów w adipocytach, czyli w komórkach tkanki tłuszczowej żółtej, ponadto pobudzona zostaje trzustka do produkcji insuliny. W pełni naturalny skład tabletek chroni przed wystąpieniem efektów ubocznych, zaś bogaty skład samej pokrzywy wpływa korzystnie na cały organizm. Dzięki temu preparaty bazujące na pokrzywie indyjskiej cieszą się ogromną popularnością na całym świecie.

 

Dodatkowe informacje

Parametry techniczne

Producent: Mir-lek

Ilość: 60 kapsułek

 

Zapytaj o produkt

:
:
:
:

Opinie

: Średnia: 0
:
:

Poleć znajomemu

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
:

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także