Zielarnia Primum-sklep zielarsko medyczny
Twój koszyk »
zamknij

SOLGAR- L-Lizyna 500mg - 50 kapsułek

Dostępny od ręki

Numer katalogowy: 314

Wymiar: 50 sztuk

Producent: SOLGAR

Cena:

46.00

Dodaj do schowka

Opis produktu

Lizyna to aminokwas egzogenny i należy go pozyskiwać z pożywienia, ponieważ organizm człowieka nie potrafi go produkować.  Jest ona bardzo ważnym składnikiem potrzebnym do wzrostu, naprawy tkanek i produkcji hormonów, enzymów i przeciwciał. Jest potrzebna do prawidłowej budowy kości u dzieci. Pomaga wchłaniać wapń i utrzymuje prawidłową równowagę azotową u osób dorosłych. Lizyna uczestniczy w wytwarzaniu przeciwciał hormonów i enzymów oraz przyspiesza tworzenie kalogenu i regenerację tkanek. Jest wskazana dla osób po zabiegach chirurgicznych i urazach sportowych, ponieważ stymuluje budowę białek mięśniowych. Organizm skutecznie wykorzystuje ten aminokwas do zwalczania opryszczki. Lizyna jest jednym z głównych składników łagodzących skutki ostrego zatrucia organizmu alkoholem.

Solgar oferuje naturalne aminokwasy pochodzenia roślinnego. Aminokwasy w preparacie Solgara występują w „postaci wolnej”, co oznacza, że są lekkostrawne, wchłaniają się najskuteczniej i bezstratnie bezpośrednio do krwiobiegu bez konieczności ich trawienia.

Produkt nie zawiera: cukru, soli, skrobi, drożdży, pszenicy, soi, glutenu, produktów mlecznych i jest produkowany bez użycia sztucznych substancji aromatycznych, konserwujących lub barwiących. Odpowiedni dla wegan.

Dawkowanie: 1 do 2 kapsułek dziennie.

Opakowanie szklane 50 kapsułek.

Sprawdź inne aminokwasy i proteiny Solgara

Zapytaj o produkt

:
:
:
:

Opinie

: Średnia: 0
:
:

Poleć znajomemu

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: