Zielarnia Primum-sklep zielarsko medyczny
Twój koszyk »
zamknij

SOLGAR- Błonnik z łusek babki płesznik 200 kapsułek

Dostępny od ręki

Numer katalogowy: 325

Wymiar: 200 sztuk

Producent: SOLGAR

SOLGAR- Błonnik z łusek babki płesznik 200 kapsułek na stronie producenta

Cena:

88.00

Dodaj do schowka

Opis produktu

Błonnik z łusek Babki Płesznik 500mg

Błonnik zwany też włóknem pokarmowym stanowi tę część żywności pochodzenia roślinnego, która jest odporna na strawienie w przewodzie pokarmowym człowieka. Dzięki temu spełnia on niezwykle istotna rolę w prawidłowym funkcjonowaniu całego organizmu.

Błonnik z babki płesznik to błonnik nierozpuszczalny w wodzie. Ten rodzaj błonnika charakteryzuje się zdolnością do pochłaniania wody i pęcznienia oraz mechanicznego stymulowania ścian jelita, co pobudza je do wykonywania delikatnych ruchów perystaltycznych. Obecność wody pozwala na zwiększenie objętości łusek nawet do 20 razy. Zażycie łusek Babki Płesznik powoduje więc zwiększe­nie objętości łusek w jelitach, co pobudza perystaltykę, a śluzowata konsy­stencja ułatwia wydalanie mas kałowych. Płesznik jest stosowa­na, jako surowiec śluzowy o działaniu przeciwzapalnym, wykrztuśnym, a przede wszystkim skutecznie i łagodnie usuwającym zaparcia. Zalecany jest osobom starszym, kobietom ciężarnym, a także dzieciom. Babka Płesz­nik działa łagodnie, skutecznie i nieszkodliwie.

Dodatkowym korzystnym efektem jest przeciwzapalne działanie aukubiny zawartej w łuskach Babki Płesznik. Ponadto w surowcu tym wykryto enzy­my: inwentynę oraz emulsynę, białko, skrobię, 3% tłustego oleju, a także nieco związków o charakterze garbników.

Zobacz koniecznie inne produkty Solgara z kategorii błonnik, probiotyki, trawienie

Dodatkowe informacje

Parametry techniczne

Opakowanie 200 kapsułek

Dawkowanie 2 kapsułki dziennie

Kuracja 100 dni


Uwagi o produkcie

Produkt nie zawiera: cukru, soli, skrobi, kukurydzy, drożdży, pszenicy, soi, glutenu, produktów mlecznych i jest produkowany bez użycia sztucznych substancji konserwujących, zapachowych lub barwiących. Odpowiedni dla wegetarian.

Zapytaj o produkt

:
:
:
:

Opinie

: Średnia: 0
:
:

Poleć znajomemu

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
:

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także