Zielarnia Primum-sklep zielarsko medyczny
Twój koszyk »
zamknij

Ziemia Okrzemkowa (Diatomit) 500g

Dostępny od ręki

Numer katalogowy: 5709

Wymiar: 500g

Producent: Perma-Guard

Cena:

42.50

Dodaj do schowka

Opis produktu

Amorficzna Ziemia Okrzemkowa FSF 

 

Ziemia okrzemkowa (diatomit) otrzymywana jest  z pancerzyków okrzemek.  Produkt  firmy Perma-Guard pochodzi z Nowego Meksyku. Diatomit łącząc się z kwasem żołądkowym tworzy czynny biologicznie kwas ortokrzemowy przyswajalny przez organizm.

 

Właściwości:

 • może być stosowana u ludzi ale także u zwierząt
 • bogactwo krzemu
 • absorbuje toksyny
 • niszczenie pasożytów
 • elimnuje robaki
 • detoksykacja przewodu pokarmowego
 • pomaga w problemach z metabolizmem
 • odtruwa organizm
 • oczyszcza układ pokarmowy
 • korzystnie wpływa na stan włosów, skóry i paznokci
 • wzmacnia układ mięśniowo – naczyniowy

Dodatkowe informacje

Parametry techniczne

Waga: 500g


Produkt firmy PermaGuard posiada wszelkie niezbędne certyfikaty dopuszczające ją do obrotu jako produkt spożywczy w USA, Kanadzie i Unii Europejskiej. Fossil Shell Flour (FSF) jest wpisana na listę Amerykańskiego Instytutu Badawczego Materiałów Organicznych (ORMI - Organic Materials Reviev Intitute), który wydaje świadectwa dopuszczające do obrotu produkty bezpieczne dla środowiska i zdrowia. Jedynie amorficzna ziemia okrzemkowa FSF posiada atest spożywczy FDA (amerykańskiej rządowej Agencji ds. Żywności i Leków) i może być stosowana w przemyśle spożywczym i kosmetycznym.

 


Uwagi o produkcie

Stosowanie i sposób użycia:  Zacznij od przyjmowania 1 małej łyżeczki FSF dziennie. Stopniowo zwiększaj dzienną porcję FSF do 3 czubatych łyżeczek. Tempo zwiększania dziennej porcji FSF i docelowa dawka zależy od Twoich indywidualnych preferencji. Zwykle zajmuje to od jednego do kliku tygodni.  Obserwuj reakcję swojego organizmu. Jeżeli czujesz, że tempo jest zbyt szybkie lub dawka zbyt duża lub masz grypopodobne objawy, co oznacza, że proces odtruwania zachodzi zbyt szybko, zmniejsz dawkę do ½ łyżeczki od herbaty i zacznij proces zwiększania dawki od początku. Kurację stosuj przez kilka miesięcy. Pij 2 litry wody dziennie. Pamiętaj, że maksymalna dzienna porcja dla dzieci jest mniejsza - od ½ do 1 płaskiej łyżeczki od herbaty - tak więc kurację możesz zacząć od łyżeczki lub jeszcze mniejszej porcji zależnie od własnego uznania i obserwacji dziecka. Nie podawaj ziemi okrzemkowej noworodkom.

Niektórzy ludzie preferują wypicie szklanki wody tuż przed zaśnięciem lub rano po przebudzeniu, lecz przed śniadaniem. Dzięki temu działanie Ziemi Okrzemkowej FSF jest skuteczne, gdyż układ pokarmowy nie jest obarczony pokarmem i Ziemia Okrzemkowa FSF efektywniej radzi sobie z absorbowaniem toksyn. Część ludzi miesza Ziemię Okrzemkową FSF z sokami, koktajlami mlecznymi, płatkami owsianymi itd

źródło: http://www.perma-guard.com.pl/zastosowanie

Zapytaj o produkt

:
:
:
:

Opinie

: Średnia: 0
:
:

Poleć znajomemu

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: